Cam Korkuluk

  hizmetler Description

  Cam korkuluk düşme tehlikesine karşı güvenliği sağlamak adına kullanılan emniyetli ürünler arasında yer alıyor. Hem güvenliği sağlamak hem de ortama ayrı bir estetiklik kazandırmaya yardımcı olur. Yaşam alanlarınıza değer kazandırmak adına cam korkulukları kullanabilirsiniz. Paslanmaz yapıda olduğundan dolayı uzun süre ürünü sorunsuz şekilde kullanmaya başlamış olacaksınız.

  Cam korkuluk sistemleri ile emniyetli bir yaşam sağlama şansına sahip olursunuz. Farklı ebat ve boyutlarda üretimleri de gerçekleşmektedir. Şık görünümü olmasından dolayı da yapılarınıza ayrı bir değer kazandırma konusunda başarılıdır. İstediğiniz pek çok yerde cam korkulukları kullanmanız mümkündür. Risk gördüğünüz her yerde hemen cam korkuluklara başvurarak emniyetli olmasını sağlayabilirsiniz. Merdiven, balkon gibi emniyet gerektiren yerler için tercih edilir. Cam korkulukların tercihe bağlı olarak pek çok farklı alternatifleri bulunur. Fakat son dönemde en sık tercih edilenler arasında ise sürgülü özelliğe sahip olan cam korkuluklar yer alıyor.

  Camlı Korkuluk Modelleri

  Cam korkuluk modelleri, ferforje, balkon, fransız, teras ve merdiven gibi alanların modern görünüm katacak vazgeçilmezidir. Demir ve alüminyum seçeneklerinden istediğinizi seçerek kolayca paslanmaz ürünümüzün montajlanmasını sağlayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda modern görünüm kazandırmanıza da yardımcı olacaktır. Cam korkuluk, alüminyum, Fransız, temperli, kare gibi farklı şekillerde modelleri bulunur. Her zevke ve kullanılacak olan yapıya uygun modeller yer almaktadır.  Bu sayede hemen siparişlerinizi vererek cam korkuluk montajlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  Daha pek çok cam korkuluk modelleri bulunmakta ve istediğinizi de seçebilmektesiniz. Balkon, merdiven, havuz sistemleri gibi birçok yerde cam korkulukları sorunsuz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Sağlam bir profil yapıya sahip olduğundan dolayı, dış darbelere karşı da bozulmalara sebebiyet vermez. Tam aksine uzun ömürlü özelliğe sahip olmasından dolayı tekrar tekrar masraf yapmanıza da gerek kalmayacaktır. Cam korkuluklar farklı metre boyut, ebatlarında üretilmektedir. Monta yapılmadan önce ilk olarak uygulanacak olan yerin hesaplaması yapılmaktadır. Daha sonrası kullanılacak lan yere uygun uzunlukta üretilerek, montajı gerçekleşir.

  Cam Korkuluk Fiyatları

  Cam korkuluk fiyatları kullanılan malzeme ve alana göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkündür. Bu sayede yapılarınızın daha da güvenli bir hale dönüşmesini sağlamaya başlamış olursunuz. Modern ve aynı zamanda da sağlam panellerden oluşmaktadır. Kaliteli malzeme kullanılmasından dolayı güvenli bir şekilde kullanılır. Kullanıcılara riskli, sorunlu bir kullanım sunmaz. Bahçe sistemleri içinde son dönemde cam korkuluk ihtiyaçları artmaya başlamıştır. Ferforje, havuz sistemleri, merdiven, balkon gibi pek çok yerlerde kullanımı da mümkündür. Sunduğu yüksek performans özelliği ile cam korkuluk fiyatları karşılaştırıldığında ise son derece ekonomik olduğu görülüyor. Estetiklik ön planda tutularak hazırlanılmıştır. Cam korkuluk kullanılmasının sağlayacağı avantajlar şu şekilde olacaktır;

  • Estetiklik kazandırmaya yardımcı olur
  • Daha güvenli yaşam alanların oluşmasını sağlar
  • Yüksek yerlerde düşme riski varsa koruma altına alınmasına yardımcı olur
  • Farklı birçok modelleri bulunur
  • Kaliteli malzeme kullanılarak imali gerçekleşmiştir
  • Dış darbelere karı da sağlam bir profil yapısına sahiptir
  • Çevre dostudur, şıklık kazandırır

  Cam korkuluk fiyatları konusunda hesaplı bir şekilde hizmet almanız mümkündür. Buna göre istediğiniz cam korkuluk modelini seçerek hemen uygulamaya koyulmasını sağlayabilirsiniz. Tüketicilerin son dönemde cam sistemlerine karşı olarak bazı endişe hali olabiliyor. En çok korktukları konulardan biri de , camın kırılma ya da çatlamasıdır. Bu sorunlardan kaynaklı olarak yararlanmaların olabileceği düşünülüyor. Fakat böyle bir durum söz konusu değildir. Sağlam yapıda olduğundan dolayı bu tarz sorunların çıkmasını önler.

  Comment (1)

  • ELİF KARAKAŞ cevap

   8.katta dublex bir ev aldım. terasında yaklaşık 80 cm duvar üstünde 30-40 cm lik aliminyum küpeşte mevcut. Küçük çocuklarım var. Güvenli olduğunu düşünmüyorum. Terası kapatmayı da düşünmüyorum. Nasıl bir şey yaptırabilirim?
   Küpeşteyi yükseltmek mi mantıklı. Yoksa küpeşte önüne cam korkuluk yaptırmak mı bilemiyorum. Ne önerirsiniz? En uygun fiyatla ne yapabilirim?

   21 Ağustos 2020 , 16:43
  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  × Bize Yazın!