Krom Korkuluk

  hizmetler Description

  Krom korkuluk olarak ta bilinen paslanmaz ve kir tutmayan krom korkuluklar hava şartlarına ve ısıya karşı dayanıklı olan aynı zamanda boya ve bakım yapılmasına gerek duyulmayan malzemeden üretilirler. Bu nedenle kullanıldıkları alanlarda özel bir bakım ve temizlik gerektirmezler. Bu korkuluklar iç ve dış mekanlarda yüksek yerlerde düşmeyi önleyebilmek amacıyla güvenliğin sağlanması açısından kullanılan sistemlerdir.

  Yapıldıkları alanlara hiç kuşkusuz şık ve zarif hava vermesinin yanı sıra kişilerin güvenliğini de sağlamaktadır. Günümüzde artık tüm binalarda uygulanan vazgeçilmez yapı malzemelerinden biri olmayı başarmıştır. Bu krom korkuluk sistemlerinin kullanıldıkları alanlara ve konumlara göre farklı modelleri bulunmaktadır. Alışveriş merkezlerinden tutun da stadyumlarda, binaların merdiven kenarlarına, balkon ve teraslarda çok fazlaca kullanılmaktadır.

  Havuz kenarı ve yat gibi alanlarda kullanılan krom korkulukların paslanmaz malzemeden olmasına bir hayli özen gösterilmektedir. Çünkü nemin ve sıcaklığın olduğu alanlarda paslanma sorunu daha fazla görülebilir. Bu sistemleri sizlerde havuz kenarlarına yada farklı alanlarınıza yaptırmayı düşünüyorsanız seçeceğiniz firmanın kullandığı malzemeye dikkat etmeniz ve garantili ürün olup olmadığını araştırmanız gereklidir.

  Krom Korkuluk Modelleri

  Krom korkuluk modelleri günümüzde bir hayli fazlalaşmıştır. Genellikle son dönemlerde binalarda fazlaca kullanılan bu krom korkuluk modelleri bina girişlerindeki kapılara, merdiven kenarlarına, havuz kenarlarına ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Bu kadar fazla talep gören bu krom profiller yeni yapılan binalarda çok sık görülmektedir. Dolayısıyla krom korkuluk modelleri de uygulanan alanların çeşitliliğine göre modellerde de artış olmaktadır. Kullanım alanının zengin olması Korkuluk modellerinde fazla çeşitliliği getirmektedir.

  Krom korkuluklar paslanmaz krom borulardan ve ona uygun aparatlardan oluşmaktadır. Genellikle paslanmaz krom malzemeden yapılan krom korkuluklar balkon korkuluğu ve krom merdiven korkuluğu olarak farklı krom korkuluk modelleri üretilebilmektedir. Eğer ki balkon ve merdiven korkuluğu yaptırmayı düşünüyorsanız ilk olarak kullanılacak olan malzemenin dayanıklı gerçek kromdan yapılacak olmasına dikkat etmelisiniz. Doğal şartlara uyum sağlayan krom korkuluklar yıllar geçse dahi paslanma ve aşınma yapmamaktadır. Bundan dolayı da krom korkuluk modelleri çok revaçtadır.

  Kromdan yapılan paslanmaz özelliğe sahip korkuluk modelleri arasında:

  • Krom balkon korkuluğu
  • Krom Fransız balkon korkuluğu
  • Krom trabzan
  • Krom merdiven korkuluğu
  • Camlı krom korkuluk
  • Krom villa korkuluğu

  Genellikle bu modelde krom korkuluklar çok kullanılmaktadır. Krom korkuluklar günümüzde ahşap korkuluk modellerine göre daha fazla talep görmektedir. Bakımı ve temizliği kolay olan bu sistemlerin paslanmama özelliği vardır.

  Krom Korkuluk

  Krom Korkuluk Fiyatları

  Krom korkuluk fiyatları krom korkulukların yapılacağı alanın büyüklüğüne ve kullanılacak materyalin kalitesine göre değişmektedir. Bundan dolayı krom korkuluk fiyatları şu şekildedir diye net bir rakam söylemek doğru olmaz. Kullanılan alan ve seçilecek modelde krom korkuluk fiyatları hususunda büyük etkendir. Firmamıza gelerek korkuluk fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Comment (1)

  • veysel cevap

   bu fiyat metre fiyatımı montaj dahil mi

   16 Mayıs 2021 , 17:06
  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  × Bize Yazın!