Alüminyum Korkuluk

hizmetler Description

Alüminyum korkuluk modern yapıların en iyisi olarak ön plana çıkan bir üründür.  Yapıların hem daha kullanışlı hem de daha güvenli olmasına yardımcı olur. Çok kolay bir şekilde montaj ve demontaj işlemleri yapıldığından dolayı kullanıcı açısından da istenilen ergonomikliği en güzel şekilde sunmaktadır. Aksesuar kullanımda en kaliteli malzemeleri seçen firmamız, sağlığınızı her zaman ön planda tutmaktadır.

Dayanıklı ve bir o kadar da kullanışlı olmasından dolayı en çok tercih edilen korkuluk çeşitlerinden biri olmayı başarmıştır. Özellikle merdiven için sıklıkla ihtiyaca dönüşerek kullanılmaktadır. Merdivenin yanı sıra cam, balkon, bahçe sistemleri gibi pek çok alanda da kolaylıklar sağlamaktadır. Böylece sorun yaşanmadan sizlerde gönül rahatlığı ile kullanmaya başlamış olacaksınız. Geniş bir kullanım yelpazesine sahip olduğundan dolayı artık pek çok alanda da kullanılacaktır. Estetik yönünden de bakıldığı zaman son derece hoş bir görüntü sergilemiş olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Pek çok renk ve parçalara sahip olmasından dolayı, birden farklı çeşidinin de üretildiğini görmekteyiz.

Alüminyum Korkuluk Modelleri

Alüminyum korkuluk modelleri birden farklı çeşitleri bulunur. Bu sebepten dolayıdır ki favori ürünler arsında yer alır. Kullanılacak bölgeye göre farklı modellerini tercih edebilirsiniz. Kullanıldığı alanlar;

 • Balkon
 • Cam
 • Merdiven
 • Pencere
 • Bahçe
 • Teras gibi alanlarda kare veya boru şeklinde korkuluklar tercih edebilirsiniz.

Bunlar gibi daha pek çok bulabileceğiniz işlevselliğe sahip olan Alüminyum korkuluk modelleri yer almaktadır. Halkımız tarafından da bu denli fazla rağbet gösterilen ürün olmasının altında yatan sebeplerinden biri, hem uygun fiyatlı olması hem de kolay montaj özelliğine sahip olmasıdır.   Doğabilecek dış darbelere ve ısıya karşı da dayanıklı bir yapısı bulunur. Kolay kolay aşınma, paslanma sorunlarını ortaya çıkarmayacak kaliteli bir üründür. Yapılarınızın bundan böyle gerek modernize gerekse de estetiklik yönünden hoş görünüm sergilemesini istiyorsanız o zaman korkuluğu kullanmaya başlayabilirsiniz. Her yönden memnun edecek bir ürün olmayı başarıyor. Aynı zamanda da metre boyu, kullanılacak alana bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Parapet birim ve çok daha  fazlasını iletişime geçerek öğrenmeye başlamanız mümkündür.

Alüminyum Korkuluk Fiyatları

Alüminyum korkuluk fiyatları diğer çeşitlerine oranla daha ekonomiktir. Kaliteli malzeme ile hazırlanmış olan ürünü dilediğiniz hemen her yerde artık özgürce kullanmaya başlamanız zor olmayacak. Bu sebepten dolayıdır ki bütçenizi sıkıntıya sokmadan satın alabilirsiniz. Alüminyum korkuluk birim fiyat olarak kullanılacak alanın metre boyuna göre en uygun şekilde belirlendiğinden dolayı pek çok kişi tarafından da ilk sıraya koyulmasına neden olmuş bir ürün olmayı başarmıştır. Bu sayede halkımızda ekonomik fiyatlı olduğundan dolayı tercihlerini bu yönde kullanma ihtiyacı duymaktadır.  Sizlerde daha geniş kapsamlı şekilde alüminyum korkuluk fiyat listesi öğrenmek ve detaylı bilgi almak istiyor iseniz o halde hemen hızlı şekilde iletişime geçmeye de başlayabilirsiniz. Fiyat hesaplama konusunda uzman ekibimize alüminyum korkuluk uygulamak istediğiniz alanın resmini göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Alüminyum korkuluk sistemleri dayanıklı bir profil yapısına sahip olduğundan dolayı uzun yıllar güvenle kullanmanıza yardımcı olur. Fransız Balkon korkuluk, merdiven ve pencere sistemlerine kadar her alanda sorunsuz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünün kullanımı ile birlikte sağlayacak olan yararlarını şu şekilde sıralamaya başlamamız mümkündür.

 • Alüminyum korkuluk bakım gerektirmeyen bir ürün olduğundan dolayı zahmetsizdir.
 • Çok uygun fiyatlara montaj işlemleri yapılır
 • Çok çeşide sahip olması, her zevke hitap etmesi
 • Isıya karşı dayanıklı, güçlü bir yapıda olması
 • Her renk çeşidini kolayca bulabiliyor olmanız
 • Diğer ahşap, pleksi cam gibi ürünlerle bir uyum içerisinde olması en önemli avantajları arasında yer alıyor.

Fiyatlarımız, kullanılan ürünün en ve boyuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat teklifi almak için Whatsapp veya Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Balkon, bahçe duvarı, teras, merdiven ve havuz kenarı gibi bir çok alanda korkuluklar güvenliğiniz için kullanılmaktadır.

Uzman ve tecrübeli ekibimiz ile küçük veya büyük çaplı işlerinizi kusursuz ve tertemiz bir şekilde tamamlamaktayız. Tüm hizmetlerimizde garanti bulunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Alüminyum Korkuluk


Comments (11)

 • Atilla O* cevap

  Merhaba,
  Alüminyum korkuluk modellerini inceledim ve model 3ü beğendim, Bunun için fiyat teklifi almak istiyorum.

  25 Temmuz 2020 , 00:20
  • admin cevap

   Merhaba Atilla bey, Whatsapp üzerinden fiyat teklifi yapılmıştır. Teşekkürler.

   25 Temmuz 2020 , 00:43
 • Ozan R. cevap

  Alüminyum korkuluk için fiyat teklifinizi email adresime iletirmisiniz, Whatsapp üzerinden detayları iletiyorum.

  25 Temmuz 2020 , 00:42
  • Taç Küpeşte cevap

   Merhaba Ozan Bey,
   Gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

   25 Temmuz 2020 , 13:02
 • Yusuf A. cevap

  Uzunluk 6.60 Yükseklik 50cm Koyu renkli camdan alüminyum korkuluk için fiyat verebilir misiniz?

  26 Temmuz 2020 , 00:24
  • Taç Küpeşte cevap

   Merhaba Yusuf Bey,
   İletişim bilgilerinizi Whatsapp üzerinden iletmeniz durumunda, gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

   26 Temmuz 2020 , 11:13
 • Güney E. cevap

  15 Basmaklık Merdivenimize tahminen 3-4 metrelik alüminyum korkuluk ihtiyacımız vardır. Merdiven zemini mermer fiyat teklifinizi mail adresime yapar mısınız

  26 Temmuz 2020 , 00:26
 • Pınar F. cevap

  Paslanmaz ve ince malzeme olmadan, balkon için fiyat teklifi alabilir miyim? 6 metreye 50cm yüksekliğinde olacak, Whatsapp üzerinden fotoğrafları ilettim.

  26 Temmuz 2020 , 00:27
 • Yıldırım E. cevap

  3 katlı eve alüminyum malzemeden merdiven korkuluğu yapılacaktır. Ücretsiz keşif yapıyor musunuz?

  26 Temmuz 2020 , 00:28
  • Taç Küpeşte cevap

   Telefon ile konuştuğumuz gibi ücretsiz keşif için pazartesi günü belirttiğiniz adrese geleceğiz.

   26 Temmuz 2020 , 00:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Yazın!