Hareketli Küpeşte

  hizmetler Description

  Hareketli Küpeşte müşteri talepleri doğrultusunda motorlu veya manuel kullanılma özelliğine sahip, aşağı- yukarı yönlü hareket kapasitesine sahip cam sistemleridir. Özel yan kasalar içerisinde hareket edebilme özelliğine sahip olarak dizayn edilmektedir.

  Son dönemlerde yaygın olarak tercih edilmekte olan cam balkon sistemleri, dış mekanları kolayca kapalı hale getirebilmenin en popüler yöntemini oluşturmaktadır.

  Hareketli küpeşteler genellikle cafe restaurant, kış bahçesi gibi dış mekanların en çok tercih edilen modelleri olarak yaygınlaşmaktadır. Özel bir görünüm kazandıran motorlu küpeşteler kolay kullanımı ile de kullanıcı dostu ürünler olarak yaşantımızda yer almaya devam etmektedir.

  İç ve dış mekanları birbirinden kolayca ayırmaya yarayan ve istenilen şekilde kullanma ayrıcalığı sağlayan hareketli küpeşteler, yaşam alanlarına maksimum güvenliği de beraberinde getirmektedir.

  Dış çevrenin olumsuz etkilerinden korunmak adına yağmur, rüzgâr, sıcak, soğuk ve güneş ışığı gibi farklı alanlar da maksimum izolasyon ayrıcalığı sağlamaktadır.

  Hareketli Küpeşte Profilleri

  Hareketli Küpeşte Profilleri, ihtiyaç duyulan alanın yapısal özelliğine uygun bir biçimde üretilmektedir. Birbirinden farklı tasarıma sahip profiller dış mekânın çevresel faktörlerine dayanıklı maddelerden üretilmektedir.

  • Hareketli Küpeşte profilleri
  • Çelik küpeşte profilleri
  • Pleksi küpeşte profilleri

  Maksimum güvenlik ve üstün teknolojiye sahip profillerimiz ile uzun yıllar tüm yaşam alanlarınızda hareketli küpeşte rahatlığını maksimum seviyede yaşayabilirsiniz.

  Hareketli Küpeşte Fiyatları

  Hareketli Küpeşte Fiyatları siz değerli müşterilerimiz için oldukça uygun fiyatlardan oluşmaktadır.  Tercih edilecek profil malzemesinin cinsine bağlı olarak ve ihtiyaç duyulan alanın ebatlarına paralel olarak fiyat aralıkları değişkenlik göstermektedir.

  Otomatik açılıp kapanma özelliğine sahip motorlu küpeşte modelleri ile manuel olarak yani ele açılıp kapanabilme özelliğine sahip küpeşte modelleri arasında da yine fiyat farklılıkları yer almaktadır.

  Firma teknik personellerimiz yapacakları ön keşif çalışması ile sizlerin taleplerine uygun olmak şartı ile en uygun fiyat çalışmasını ortaya çıkartmaktadır.

  Firmamız geçmişten bugüne hareketli küpeşte konusunda ev ve iş yerlerinde saysız talebe en kaliteli çözümleri sunarak bugünlere gelmiş bulunmaktadır. Müşteri taleplerinin yanı sıra daha fazla fayda sağlayacak ayrıcalıkları ile yaşam alanlarına bambaşka bir anlam katmaktadır.

  Sizlerde hareketli küpeşte ihtiyaçlarınız oluştuğunda firmamızdan kolayca bilgi alabilir, en uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanmak için ücretsiz ön keşif desteğimizden yararlanabilirsiniz.


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  × Bize Yazın!