Kare Küpeşte

  hizmetler Description

  Kare küpeşte kullanım alanlarına estetiklik kazandırdığından dolayı pek çok farklı yerlerde kullanıma sahiptir. Balkon, havuz kenarı ve merdiven gibi birçok yerde kullanılarak hem güvenlik unsuru olmayı başarırken hem de şık bir görüntü yayar. Uzun ömürlü bir yapıya sahip olduğundan dolayı yapısında kullanıma bağlı olarak bozulmalar söz konusu olmaz. Dayanıklı ve kullanışlı yönüyle dikkat çeken kare küpeştenin birçok modeli bulunur.

  Firmamızda  model konusunda geniş bir hizmet ağına sahip olmakla birlikte ihtiyaçlarınızın sorunsuz şekilde karşılanmasını sağlar. Uzun yıllar boyunca bozulma olmadan güvenle kullanma şansına sahip olursunuz. Kalite standartlarına sahip şekilde imal edilmiş olan kare küpeştelerimiz kullanıldığı yerde ayrı bir modernize  hava estirecektir. Paslanmaz özelliğinin yanı sıra aynı zamanda da korozyona karşı da oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Üstelik kare küpeştelerin temizlenmesi de basit olduğundan dolayı doğal olarak zahmete girme durumu söz konusu olmayacak.

  Kare Küpeşte Modelleri

  Kare küpeşte modelleri kullanım yerleri balkon, çamaşırlık, merdiven gibi pek çok şekilde olduğundan dolayı taleplerinizi iletebilirsiniz. Kare küpeşte kullanımı teras, balkon, merdiven ve havuz kenarları gibi her alanda kullanabilirsiniz. Kare küpeşte modelleri hafif olduğundan dolayıdır ki mimari yapılara zarar vermez. Mimari yapılara yük teşkil etmeden problemsiz şekilde kullanılır. Kare küpeşteyi gerek iç gerekse de dış mekanda sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Sektörde en iyi firmalardan biri olarak her daim hizmet vermeye devam ediyoruz. Kullanıldığı yere görsel anlamda estetiklik kazandırmaya yardımcı olacak küpeşte için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kare küpeşte aksesuarları kullanım durumuna göre uzun ömürlüdür.

  Kare küpeşte profilleri bir hayli fazla olduğundan dolayı hangisini istiyorsanız seçimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çeşitlerini sıraladığımızda ise Aliminyum, pirinç, kare, pieksi ve ahşap şekildedir. Kare küpeşte de son dönemde halkımız nezdinde fazlasıyla tercih edilen modellerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Kare küpeşte profilleri uzunluk ve genişlik olarak farklılıklar gösterdiği gibi ince ve kalın olarakta fiyatları farkındalık göstermektedir. İskele, standart, altıköşe ve çubuk bilindik kare küpeşte profillerinden bazılarıdır.

  Kare Küpeşte Fiyatları

  Kare küpeşte denildiği zaman merak edilen bir başka önemli konulardan  biri de fiyatlandırmaya dair oluyor. Kare küpeşte fiyatları konusunda da firmamız en kaliteli malzemeleri en uygun ve ekonomik fiyatlandırma politikasıyla hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerimizi sürdürmekle birlikte ihtiyaçların sorunsuz şekilde karşılanmasını sağlıyoruz. Deneyimli ekibimizle birlikte küpeşte üretimi konusunda  profesyonel düzeyde çalışmalar sunmaktayız. Bundan sonra sizlerde istediğiniz zaman, küpeşte konusundaki ihtiyaçların karşılanması adına kapımızı çalabilirsiniz.

  Hemen Yorum Yaparak Teklif Alın (3)

  • Yunus T. cevap

   Merdivenlerin baş kısımlarına kare küpeşte yaptırmayı düşünüyorum. Resimleri whatsapp ile göndersem bana fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz? Eğer kataloğunuz var ise kare küpeşte modellerini incelemek isterim.

   25 Temmuz 2020 , 12:59
   • Taç Küpeşte cevap

    Merhaba Yunus Bey,
    Talebiniz doğrultusunda katalog ve fiyat bilgileri Whatsapp üzerinden iletilmiştir.

    25 Temmuz 2020 , 13:03
   • Ahmet Güvenal cevap

    Merhaba evin bahce terasina kare kupeste yaptirmak istiyorum. En cift tarafli 3.5mt uzunluk 11 mt yine 4mt en ve burada bulunan merdiven var korkulugu olacak yaklasik 25 mt fiyatimiz ne olur

    27 Temmuz 2021 , 19:25
  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  × Bize Yazın!