Küpeşte Çamaşırlık

  hizmetler Description

  Küpeşte Çamaşırlık, balkon ve teras gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmekte olan bir hizmetimizdir. Yoğun bir talep almakta olan Küpeşte çamaşır kurutmalık, demir korkuluklara monte edilerek çamaşırların doğal yöntemle kurumasına aracılık etmektedir. Bunun yanı sıra cam balkon içerisinde kullanmak amacıyla tasarlanan küpeşte çamaşırlık seçenekleri firmamız bünyesinde yer almaktadır.

  Küpeşte Çamaşırlık Modelleri

  Küpeşte Çamaşırlık Modelleri müşteri taleplerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Korkuluk sistemi üzerine kurulacak olan çamaşırlık için korkuluk sisteminin oldukça sağlam bir yapıya sahip olması önem arz etmektedir. Kolay montaj imkanıyla sizlere özel çamaşırlık modellerimiz istenilen gün ve tarihlerde monte edilir.

  Uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanım imkânı sağlayabilecek çamaşırlık modelleri, alüminyum ve çelik özellikli yapısı ile suya ve neme karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu özel yapısı sayesinde paslanma gibi istenmeyen durumların yaşanmasını engellemektedir.

  • Kare küpeşte çamaşırlık,
  • Yuvarlak küpeşte çamaşırlık
  • Korkuluk küpeşte çamaşırlık
  • Katlanır Küpeşte çamaşırlık

  Alüminyum Küpeşte Çamaşırlık Fiyatları

  Alüminyum Küpeşte Çamaşırlık Fiyatları birbirinden çok farklı fiyat aralıklarına sahip olmaktadır. Çeşitli özelliklere sahip, en önemlisi uzunluk mesafesine bağlı olarak değişkenlik gösteren fiyatlarda müşteri talepleri de önemli bir yer tutmaktadır.

  Alüminyum Küpeşte çamaşırlık modelleri kendi arasında 80×30 ve 89×30 gibi farklı ölçü alternatiflerinden oluşmaktadır.

  En iyi fiyat garantisiyle müşterilerine hizmet vermekte olan firmamız, boruya takılan özel aparatlar yardımı ile içinize sinen küpeşte çamaşırlık modellerini yaşam alanlarınıza monte etmektedir

  Yuvarlak küpeşte çamaşırlık modelleri gibi istenilirse, köşeli çamaşırlık modelleri de müşterilerin beğenisine sunulacak farklı tasarımlara dönüştürülebilmektedir. Boru küpeşte modelleri genel olarak camlı/camsız modellere özel olarak tasarlanmaktadır. Kare alüminyum küpeşte modellerine sahip yaşam alanlarına özel farklı model alternatifleri yine firmamız bünyesinde yer almaktadır. Cam balkonun bulunduğu alanlarda çamaşırlık kullanımı sorun olmaktan çıkarak yerini büyük bir kolaylığa bırakmaktadır.

  İstenilen renklere sahip çamaşırlık modellerini tasarlayarak daha estetik ve şık görünümlü balkon görünümlerini sağlıyoruz. Müşterilerimizden gelecek taleplere uygun olarak 2 yönlü çamaşır askılıkları ile çok daha kullanışlı modelleri sizler için hayata geçiriyoruz.


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  × Bize Yazın!